Wyświetl pojedynczy post
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71232
Stary 03.07.2015, 10:04
As napisał(a):Wyświetl post
uczciwie zarobionych pieniedzy




Najlepiej to obrazują ostatnie mecze które sposób wyjątkowo frajerski przegrywali co spowodowało katastrofę której nikt się nie spodziewał bo gra w pucharach była na wyciągnięcie ręki ale Sadlok i jego kompani postanowili być wyjątkowymi niedorajdami i spierd.olili wszystko. A teraz Sadlok domaga się pieniędzy. Byłyby puchary to byłyby pieniądze na wypłatę. A czemu nie ma pucharów i pieniędzy na zaległe wypłaty to trzeba zapytać Sadloka i jego kolegów.


Przecież to w dużej mierze piłkarze decydują o kondycji finansowej klubu!
Ostatnio edytowane przez element : 03.07.2015 o godz. 10:06.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Odpowiedz cytując