To już po ptokach. Niech rozwiązuje bo i tak będzie grał kaszanę. Bury na lewej Jovic na prawej i oby byli jak najdłużej zdrowi. Żemło od biedy będzie wypełniał luki (kartki itp) a Pietia ma jeszcze kontrakt z Piastem? Od bidy by mógł być
Zresztą umówmy się - nie był gwiazdą więc zastąpić go trudno nie będzie. Udany start w zeszłym sezonie (ale jak to ktos w Cafe Futbol mówił: był głodny gry po dużej przerwie to ładnie grał a potem doszła rutyna i on się zrutynił) a potem to już tylko taka średniawka z niego była... czy tylko mnie wku..iały te jego ciągłe próby strzałów z dystansu (to samo co Dudka) co generalnie było rózwnoznaczne z zatrzymaniem się i wracaniem na swoja połowę bo i tak korzystał rywal.
Dziwić się nie ma co, ja jakbym nie dostawał wypłaty to też robię adieu i ''pocałujta w dupę wójta". Takie życie. Piłkarz to też robol a nie robi się dla samego robienia tylko dla kasy i to takiej na jaką się umawiasz.