|
Jeśli chodził by tylko o pieniądze to takie sprawy załatwia się po cichu, tutaj chodzi o to by zrobić aferę i wyrwać się z klubu, bo jeśli to prawda (patrząc z perspektywy dzisiejszego dziennikarstwa trzeba też to uwzględnić) to Sadlok wyraźnie robi wszystko żeby Wisła już go nie chciała. Niestety nie mamy środków na to ale III liga jest fajnym miejscem dla pana Maćka.
|