Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22495
Stary 03.07.2015, 08:57
Jeśli chodził by tylko o pieniądze to takie sprawy załatwia się po cichu, tutaj chodzi o to by zrobić aferę i wyrwać się z klubu, bo jeśli to prawda (patrząc z perspektywy dzisiejszego dziennikarstwa trzeba też to uwzględnić) to Sadlok wyraźnie robi wszystko żeby Wisła już go nie chciała. Niestety nie mamy środków na to ale III liga jest fajnym miejscem dla pana Maćka.
Odpowiedz cytując