Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71216
Stary 03.07.2015, 08:54
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Ja rozumiem,kasa,zaleglosci itd....
Ale skoro prezes twierdzi ze w jakies czesci pieniadze sa wyplacane to pewnie tak jest.
Tak bardzo biedujesz Macius ze nie mas
z co dogarnka wlozyc....
To juz jest Twoj koniec w Wisle kolejny jebany najemniku..
Spierdaj do Legiunii bedzie mial przynajmniej kto pilki podawac...
Jakby by ci pracodawca nie płacił to byś pracował za darmo ?.Ciekawe jak głowa pójdzie do Lechii to też go będziesz wyzywał
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując