63.5 Kg napisał(a):

Ja rozumiem,kasa,zaleglosci itd....
Ale skoro prezes twierdzi ze w jakies czesci pieniadze sa wyplacane to pewnie tak jest.
Tak bardzo biedujesz Macius ze nie mas
z co dogarnka wlozyc....
To juz jest Twoj koniec w Wisle kolejny jebany najemniku..
Spierdaj do Legiunii bedzie mial przynajmniej kto pilki podawac...
|
Jakby by ci pracodawca nie płacił to byś pracował za darmo ?.Ciekawe jak głowa pójdzie do Lechii to też go będziesz wyzywał