dynek.pl napisał(a):

O jejku, a moze nie kazdemu wystarcza, ze ma co do garnka wlozyc i moze wypic pare browarow przed TV wieczorem ?
A moze ma na przyklad pomysl na jakis biznes albo chce zainwestowac nawet w jakas nieruchomosc/dzialke ?
W takich sytuacjach nie mozna czekac, zakladal, ze bedzie mial takie i takie dochodzy bo miał to zapisane w kontrakcie.
|
ten biznes na który ma pomysł to transfer do innego klubu,
w....ił się pewnie że do legii go nie puszczą i wziął sprawy w swoje ręce.