|
O tak, otoczmy sie grzecznymi pilarzami co beda sie trzymac Wisly za wszelka cene. Np Boguski. Sadlok ma byc wolontariuszem. Jak ktos najemnikiem jest to sie go wynajmuje za kase a nie za obietnice. Wychowankowie w ogole nie chca zostac, nawet nie udaja nejemnikow
|