Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71203
Stary 03.07.2015, 07:42
O tak, otoczmy sie grzecznymi pilarzami co beda sie trzymac Wisly za wszelka cene. Np Boguski. Sadlok ma byc wolontariuszem. Jak ktos najemnikiem jest to sie go wynajmuje za kase a nie za obietnice. Wychowankowie w ogole nie chca zostac, nawet nie udaja nejemnikow
Odpowiedz cytując