Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71202
Stary 03.07.2015, 07:37
bódyń napisał(a):Wyświetl post
Sadlok czeka na pieniadze i wzywa Wisle do zapłaty
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...329,1,727.html
Ja tez bym chcial dostawac pensje w terminie
Jeśli to prawda, to lepiej niech już spierdala, bo znając życie będzie leciał w chuja jak Dudka ze Stiliciem.
Odpowiedz cytując