Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71201
Stary 03.07.2015, 07:26
Sadlok czeka na pieniadze i wzywa Wisle do zapłaty
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...329,1,727.html
Ja tez bym chcial dostawac pensje w terminie
Odpowiedz cytując