Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22485
Stary 02.07.2015, 17:08
TSWthedues napisał(a):Wyświetl post
Fajny chłop z tego Jovicia, taki pełen energii i pozytywnych emocji oby mu się wiodło w Wisełce!
W wywiadach nie jeden był sympatyczny, pora aby zaczął coś grać. Póki co jak na jedną rundę zawalił nam zdecydowanie za dużo bramek. Uważam nawet, że więcej niż Buchalik, tyle że jego interwencje sa mniej widowiskowe (no może poza golami dla Legii).
Odpowiedz cytując