skttrbrain napisał(a):

|
Nawet lepiej = 2,4 za grupę plus 3 za odpadnięcie. Czyli za dojście do 4. rundy eliminacji LM ma się teraz min. 5,4 mln euro. I to powinien być cel dla Lecha na ten rok. Pokonanie dwóch drużyn w zasięgu, by zmazać plamę z czasów sRumakowych. Oby tak właśnie się stało.
|
Lech w III rundzie już będzie nierozstawiony i może trafić np. na Basel. Poza tym, znając ostatnie poczynania tego zespołu w Europie należy wnioskować, że nawet Bośniakom nie dadzą rady.