Wyświetl pojedynczy post
qqq_b
Banita
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8817
Stary 02.07.2015, 13:36
skttrbrain napisał(a):Wyświetl post
Nawet lepiej = 2,4 za grupę plus 3 za odpadnięcie. Czyli za dojście do 4. rundy eliminacji LM ma się teraz min. 5,4 mln euro. I to powinien być cel dla Lecha na ten rok. Pokonanie dwóch drużyn w zasięgu, by zmazać plamę z czasów sRumakowych. Oby tak właśnie się stało.
Lech w III rundzie już będzie nierozstawiony i może trafić np. na Basel. Poza tym, znając ostatnie poczynania tego zespołu w Europie należy wnioskować, że nawet Bośniakom nie dadzą rady.
Odpowiedz cytując