|
moim zdaniem żadnym problemem nie było by wprowadzenie możliwości zakupu drugiego biletu na ta sama kartę mając karnet. masz karnet, chcesz iść na na inny sektor kupujesz bilet np. na e i tam idziesz bo co to za problem przy obecnej frekwencji no chyba ze prawo na to nie pozwala ale tego nie wiem. korzyść dla klubu bo sprzedał i karnet i bilet na e
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY
PRZEMYŚL
|