Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
pomeran
Senior Member
Od: 07.2014
Offline
#
71200
02.07.2015, 11:15
Wg pismaka piłki nożnej, niejakiego Garbacika Bilinski nie ma oferty z Wisły.
Tylko z lechii i śląska
pomeran
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pomeran
Znajdź inne posty napisane przez pomeran