Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5959
Stary 02.07.2015, 10:22
Tomek_TS napisał(a):Wyświetl post
Takie pytanko : Czy ktorys ze sparingow bedzie dostepny dla publicznosci ? np ten nastepny z Zagłebiem?
Właśnie, jak sprawa wygląda z oglądaniem meczów w Myślenicach? Można podjechać ot tak i stanąć przy siatce? Czy da się wejść? Wybiera się ktoś?
Odpowiedz cytując