Tomek_TS napisał(a):

|
Takie pytanko : Czy ktorys ze sparingow bedzie dostepny dla publicznosci ? np ten nastepny z Zagłebiem?
|
Właśnie, jak sprawa wygląda z oglądaniem meczów w Myślenicach? Można podjechać ot tak i stanąć przy siatce? Czy da się wejść? Wybiera się ktoś?