siemstein napisał(a):

.............. @forumwisla_pl 13 godz.13 godzin temu
Coś czujemy, że koszulki @WislaKrakowSA zrobią mocne, dobre wrażenie... W przyszłym tygodniu powinna być ich prezentacja.
Coś się kroi porządnego
|
Oby, oby - już się nie mogę doczekać

Poprzednia z Głową też była fajna
