|
Łamią przepisy czyli siadają dwa rzędy wyżej? Jak Ci ustanowią prawo, że masz chodzić w zimie w sandałach to też będziesz taki praworządny? Prawo jest debilne więc stadiony są puste proste i logiczne. Choćby laskę robili w przerwie to większość to oleje i dalej będą puste.
|