Temat
:
Telewizja DVB-T, NC+, Cyfrowy Polsat, UPC, itp.
Wyświetl pojedynczy post
Grodo
Member
Od: 02.2003
Skąd: Kraków
Offline
#
881
02.07.2015, 00:48
Koledzy. Poczytajcie o sharingu. Za 20 zł/m macie pełny pakiet NC+ i POLSAT-u (nie "po" tylko w sumie). Linków nie zapodaję bo powiecie że reklama...
http://images42.fotosik.pl/187/40972732df89fb25med.jpg
Grodo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Grodo
Znajdź inne posty napisane przez Grodo