Wyświetl pojedynczy post
Grodo
Member
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#881
Stary 02.07.2015, 00:48
Koledzy. Poczytajcie o sharingu. Za 20 zł/m macie pełny pakiet NC+ i POLSAT-u (nie "po" tylko w sumie). Linków nie zapodaję bo powiecie że reklama...
Odpowiedz cytując