BlueBerry napisał(a):

|
Jeśli chodzi o projekt koszulka L ... chapeau bas. Nie wspominając o promocji, której u nas w klubie dotychczas nie było.
|
Koszulka nic specjalnego, dostali to samo co my tylko z paskiem. Aczkolwiek trzeba im przyznać, że potrafią dobrze zaprezentować stroje, ciekawy jestem jak to u ns bedzie wyglądać, czy będzie jakiś porządny filmik promocyjny czy na prezentacja wyjdą jakieś 2 laski i kilku piłkarzy w miejscu gdzie organizują konferencje prasowe.