Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4211
Stary 01.07.2015, 22:38
BlueBerry napisał(a):Wyświetl post
Jeśli chodzi o projekt koszulka L ... chapeau bas. Nie wspominając o promocji, której u nas w klubie dotychczas nie było.
Koszulka nic specjalnego, dostali to samo co my tylko z paskiem. Aczkolwiek trzeba im przyznać, że potrafią dobrze zaprezentować stroje, ciekawy jestem jak to u ns bedzie wyglądać, czy będzie jakiś porządny filmik promocyjny czy na prezentacja wyjdą jakieś 2 laski i kilku piłkarzy w miejscu gdzie organizują konferencje prasowe.
Odpowiedz cytując