Wyświetl pojedynczy post
skttrbrain
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Poznań

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8813
Stary 01.07.2015, 22:06
Gucio25 napisał(a):Wyświetl post
czy z tych wytycznych wynika, że odpadnięcie w IV rundzie eliminacji daje 2mln za przegraną + 2,4mln za fazę grupową LE? tożto są pieniądze prawie takie jak niedawno w fazie grupowej LM..
Nawet lepiej = 2,4 za grupę plus 3 za odpadnięcie. Czyli za dojście do 4. rundy eliminacji LM ma się teraz min. 5,4 mln euro. I to powinien być cel dla Lecha na ten rok. Pokonanie dwóch drużyn w zasięgu, by zmazać plamę z czasów sRumakowych. Oby tak właśnie się stało.

edit: WKS ma transmitować to samo coś, co Jagę, tyle że transmisja będzie niedostępna dla ludzi z Polski i Słowenii. Więc trzeba pokombinować trochę
Ostatnio edytowane przez skttrbrain : 01.07.2015 o godz. 22:09.
Odpowiedz cytując