Gucio25 napisał(a):

|
czy z tych wytycznych wynika, że odpadnięcie w IV rundzie eliminacji daje 2mln za przegraną + 2,4mln za fazę grupową LE? tożto są pieniądze prawie takie jak niedawno w fazie grupowej LM..
|
Nawet lepiej = 2,4 za grupę plus 3 za odpadnięcie. Czyli za dojście do 4. rundy eliminacji LM ma się teraz min. 5,4 mln euro. I to powinien być cel dla Lecha na ten rok. Pokonanie dwóch drużyn w zasięgu, by zmazać plamę z czasów sRumakowych. Oby tak właśnie się stało.
edit: WKS ma transmitować to samo coś, co Jagę, tyle że transmisja będzie niedostępna dla ludzi z Polski i Słowenii. Więc trzeba pokombinować trochę
