Wyświetl pojedynczy post
Mysciak
Senior Member
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17485
Stary 01.07.2015, 20:19
filemon napisał(a):Wyświetl post
24 lata, serio
No wiesz, nie dostaniesz za darmo dobrego i młodego i perspektywicznego 18 latka.
Młody w tym sensie, że jest jeszcze szansa go sprzedać jak będzie miał 26-27 lat za jakieś pieniądze a jak bierzesz właśnie takiego 27 latka to już nikt za niego za kilka sezonów nie zapłaci.
Jeśli chcemy redukować zadłużenie to trzeba postawić na takich piłkarzy, których można jeszcze gdzieś sprzedać za $$
Odpowiedz cytując