filemon napisał(a):

No wiesz, nie dostaniesz
za darmo dobrego i młodego i perspektywicznego 18 latka.
Młody w tym sensie, że jest jeszcze szansa go sprzedać jak będzie miał 26-27 lat za jakieś pieniądze a jak bierzesz właśnie takiego 27 latka to już nikt za niego za kilka sezonów nie zapłaci.
Jeśli chcemy redukować zadłużenie to
trzeba postawić na takich piłkarzy, których można jeszcze gdzieś sprzedać za $$