Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
ciomborek8
Member
Od: 02.2009
Offline
#
71193
01.07.2015, 19:57
Temat Maka u Nas uważam za zamknięty . W Lechii na 4 lata.
ciomborek8
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ciomborek8
Znajdź inne posty napisane przez ciomborek8