Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8811
Stary 01.07.2015, 19:26
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Panowie, będą jutrzejsze mecze polskich ekip w LE transmitowane gdzieś w polskiej tv? Szczególnie mi chodzi o mecz Sląska. Ewentualnie wiecie może czy chociaż jakaś zagraniczna tv robi transmisję? - wtedy pewnie na necie by było do obejrzenia.

Cytat:
Krajowe telewizje nie postarały się o prawa do transmisji ze spotkań Jagiellonii Białystok i Śląska Wrocław z ich zagranicznymi przeciwnikami. Nieco więcej nadziei można mieć na zobaczenie w akcji Legii Warszawa i Lecha Poznań.


Mecz FC Kruoja - Jagiellonia Białystok pokaże tylko Laola1.tv - zagraniczna telewizja dostępna w internecie

Transmisję ze stolicy Bośni, gdzie FK Sarajevo podejmie mistrzów Polski, wyprodukuje tamtejsza FACE TV

Legia cholera ich wie bo nie wiadomo jeszcze z kim zagrają, a o Śląsku nic nie znalazłem
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując