Jaroo1 napisał(a):

|
Panowie, będą jutrzejsze mecze polskich ekip w LE transmitowane gdzieś w polskiej tv? Szczególnie mi chodzi o mecz Sląska. Ewentualnie wiecie może czy chociaż jakaś zagraniczna tv robi transmisję? - wtedy pewnie na necie by było do obejrzenia.
|
Cytat:
Krajowe telewizje nie postarały się o prawa do transmisji ze spotkań Jagiellonii Białystok i Śląska Wrocław z ich zagranicznymi przeciwnikami. Nieco więcej nadziei można mieć na zobaczenie w akcji Legii Warszawa i Lecha Poznań.
Mecz FC Kruoja - Jagiellonia Białystok pokaże tylko Laola1.tv - zagraniczna telewizja dostępna w internecie
Transmisję ze stolicy Bośni, gdzie FK Sarajevo podejmie mistrzów Polski, wyprodukuje tamtejsza FACE TV
|
Legia cholera ich wie bo nie wiadomo jeszcze z kim zagrają, a o Śląsku nic nie znalazłem
