Paweł napisał(a):

Taki jakby całkiem dobry.
|
W sytuacjach niewykorzystanych zapewne też byłby w czołówce....
Te statystyki w ogóle nie oddają tego co było na boisku.
To juz nie ten start do piłki,drybling,strzał,znalezienie się w sytuacji.
Stilic miał tez w tym spory udział,co by było,gdyby Go nie było?
Przy tym co miał w naszej marnej Ekstraklasie powinien miec z 10 goli więcej