Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71185
Stary 01.07.2015, 17:56
Paweł napisał(a):Wyświetl post
Taki jakby całkiem dobry.

W sytuacjach niewykorzystanych zapewne też byłby w czołówce....
Te statystyki w ogóle nie oddają tego co było na boisku.
To juz nie ten start do piłki,drybling,strzał,znalezienie się w sytuacji.
Stilic miał tez w tym spory udział,co by było,gdyby Go nie było?
Przy tym co miał w naszej marnej Ekstraklasie powinien miec z 10 goli więcej
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując