|
a My mamy Brozka - ktory z miesiaca na miesiac jest coraz slabszy i wykorzystuje jedna na 15 sytuacji - poza tym chcemy napadziora za pare zlotych - a niestety jktos kto umie strzelac bramki wie ile ma zarabiac - - tylko jakims mega fuksem zdobedziemy skutecznego napastnika za bardzo mala pensyjke ....osobiscie w Pawla juz nie wierze , to ze strzelil 15 bramek bedac caly sezon jedynym napastnikiem troche zamydla oczy - bo gdyby wykorzystal choc 1/3 klarownych sytuacji to mialby tych bramek 25 , moze jedynym wyjsciem z sytuacji byloby (wkoncu) ryzyko zagrania tak jak nie gra nikt w lidze- czyli klasycznym 4-4-2 ...ale przy tym musi byc naprawde dobry drf pom , tak mi sie jakos od razu o Radku pomyslalo
|