Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71182
Stary 01.07.2015, 16:33
krzaq12 napisał(a):Wyświetl post
Inaczej-Śląsk został bez Marco, czyli bez napastnika, my mamy jeszcze Pawła, oni nie mają nikogo więc oni muszą my możemy.
U nich odszedł Marco, który strzelił raptem 6 goli... pozostał jeszcze Flavio który goli zdobył 18
Odpowiedz cytując