Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71176
Stary 01.07.2015, 15:05
Cytat:
tym Bilinskim interesuje sie podobno Slask ...wiec jesli chodzi o kontrakt to na dzien dzisiejszy szans zadnych nie mamy , i nie dlatego ze Slask ma jaka wielka kase tylko My jej po prostu nie mamy wogole ....poza tym Slask zagra 1 albo nawet 2 rundy w eliminacjach wiec dodatkowy plusik dla Nich
Inaczej-Śląsk został bez Marco, czyli bez napastnika, my mamy jeszcze Pawła, oni nie mają nikogo więc oni muszą my możemy. Ale ostatnie transfery pokazują że media nie zawsze wpadają na trop zawodnika którym rzeczywiście się interesujemy patrz Crivellaro, więc może się okazać, że my tu gadu gadu o Bilińskim a tu nagle zatrudnimy np. Gikiewicza albo innego grajka.
Odpowiedz cytując