Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71175
Stary 01.07.2015, 15:04
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
tym Bilinskim interesuje sie podobno Slask ...wiec jesli chodzi o kontrakt to na dzien dzisiejszy szans zadnych nie mamy , i nie dlatego ze Slask ma jaka wielka kase tylko My jej po prostu nie mamy wogole ....poza tym Slask zagra 1 albo nawet 2 rundy w eliminacjach wiec dodatkowy plusik dla Nich
to co my mu oferujemy, kable ?
Odpowiedz cytując