|
tym Bilinskim interesuje sie podobno Slask ...wiec jesli chodzi o kontrakt to na dzien dzisiejszy szans zadnych nie mamy , i nie dlatego ze Slask ma jaka wielka kase tylko My jej po prostu nie mamy wogole ....poza tym Slask zagra 1 albo nawet 2 rundy w eliminacjach wiec dodatkowy plusik dla Nich
|