Cytat:
|
CZyli temat Jeana jest zamknięty na 100 % ? jak by było tak jak mowisz krzaq12 to było by pięknie
|
Wszystko na to wskazuje, jego umowa z Wisłą obowiązywała do 30 czerwca bieżącego roku jeśli do tego czasu nie stawił się na treningu to raczej już tego nie zrobi. Osobiście uważam że Jean to dobry zawodnik ale ewidentnie mu u nas nie szło, problem z odnalezieniem się w naszych realiach podobno mu doskwierał. W dodatku to raczej zawodnik bardziej do środka, niż na skrzydło więc teraz raczej miałby problem z grą w środku (Popović, Crivellaro, Cywka dodatkowo takie tuzy jak Uryga czy Jankowski)
Tutaj podsyłam wywaid z Kuźbą gdyby ktoś jeszcze nie czytał
http://sport.interia.pl/klub-wisla-k...ka,nId,1843779