Cytat:
|
Po czym wnioskujecie ze dojdzie napadzior i skrzydłowy ? Prezes mowił o 4 wzmocnieniach a mamy juz 3, to jak dojdzie jeden stricte ofensywny o ktorym prezes mowil to koniec . No chyba ze ktos sypnal groszem albo kasa z pana piłkarza Zająca pojdzie na 5 transfer.
|
Prezes Gaszyński owszem zakładał 4 transfery ale mając nadzieje, że Jean zostanie z nami, ostatnio Kuźba udzielił wywiadu i stwierdził w nim, że w tym okienku chcemy pozyskać jeszcze 2 zawodników-zgodnie z przewidywaniami napastnika i dodatkowo jeszcze skrzydłowego, ponieważ Barrientos nie wróci już do Krk
A odnośnie Bilińskiego-byłby wzmocnieniem na pewno większym niż Stępiński. Tak uważam