Wyświetl pojedynczy post
ciomborek8
Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71166
Stary 01.07.2015, 13:01
Po czym wnioskujecie ze dojdzie napadzior i skrzydłowy ? Prezes mowił o 4 wzmocnieniach a mamy juz 3, to jak dojdzie jeden stricte ofensywny o ktorym prezes mowil to koniec . No chyba ze ktos sypnal groszem albo kasa z pana piłkarza Zająca pojdzie na 5 transfer.
Odpowiedz cytując