|
Krystian Gruszczyśnki na tt pisze iż prowadzimy negocjacje z Kamilem Biliśnkim od poniedziałku i sprawa ma się wyjaśnić do końca tygodnia (Wisła chce jak najszybciej pozyskać nowych graczy)-moje pytanie brzmi znacie tego chłopaka i możecie potwierdzić jego wiarygodność.
|