wislakrakow124 napisał(a):

Miskiewicz,Buchalik,Jovic,Burliga,Czekaj,Guzmics,G lowacki,Sadlok,Uryga,Jankowski,Donald,Sarki,Bogusk i,Brozek,Cywka,Popovic,Crivellaro 17pilkarzy i niby maja dojsc skrzydlowy i napastnik wiec bedzie tych 19
|
Czekaj to nie piłkarz a sarki chory