Temat
:
Ceny biletów i karnetów
Wyświetl pojedynczy post
Kuba_TS
Member
Od: 12.2005
Offline
#
2047
01.07.2015, 12:34
Ja karnet kupie ale też mię to denerwuje . Chciałem zabrać kolegów z zagranicy na mecz z amicą i też dupa . Na C ich nie wezmę a na E ja nie będę miał możliwości wejść
Sznurowa
Kuba_TS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kuba_TS
Znajdź inne posty napisane przez Kuba_TS