Wyświetl pojedynczy post
Kuba_TS
Member
 
Od: 12.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2047
Stary 01.07.2015, 12:34
Ja karnet kupie ale też mię to denerwuje . Chciałem zabrać kolegów z zagranicy na mecz z amicą i też dupa . Na C ich nie wezmę a na E ja nie będę miał możliwości wejść
Sznurowa
Odpowiedz cytując