marcin19876 napisał(a):

|
Jeśli dobrze pamiętam to Pan Prezes mówił że mamy mieć 19 profesjonalnych piłkarzy i do tego młodzież. W tym momencie mamy 15 profesjonalnych i 3 młodych, wiec teoretycznie powinniśmy mieć jeszcze 4 nowych zawodników a nie tylko napastnika i skrzydłowego.
|
Jak ty naliczyłeś tylko 15 ?