Wyświetl pojedynczy post
marcin19876
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71158
Stary 01.07.2015, 11:39
Jeśli dobrze pamiętam to Pan Prezes mówił że mamy mieć 19 profesjonalnych piłkarzy i do tego młodzież. W tym momencie mamy 15 profesjonalnych i 3 młodych, wiec teoretycznie powinniśmy mieć jeszcze 4 nowych zawodników a nie tylko napastnika i skrzydłowego.
Odpowiedz cytując