Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71152
Stary 01.07.2015, 05:10
Styropian napisał(a):Wyświetl post

Czy tutaj na tym forum to są sami kibice ery Cupiała czy jak? Eh.... szkoda słów.
Ja jestem sprzed tej ery. A Ty chyba nie. Skoro armagedon nastapil po zajeciu 6 miejsca. Przeciez wczesnien(przed Cupialem) bylo duzo lepiej. Mistrzostwa chodzily tylko trojkami.
Sam sobie przeczysz chlopie. I faktycznie Wisla byla tak zle zarzadzana, ze 50% MP zdobyla w ciagu 13% istnienia. Faktycznie zle
Odpowiedz cytując