Wyświetl pojedynczy post
Styropian
Junior Member
 
Od: 10.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71146
Stary 30.06.2015, 21:59
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Bo bądźmy szczerzy - kto nam bronił już 1 rok wcześniej podpisać z nim dłuższy kontrakt za nim Zając poszedł na wypożyczenie? Sami sobie robimy kolo pióra a potem wszyscy źli, menadżerowie itd tylko nie Wisła.
Aż się zalogowałem, bo w końcu muszę coś powiedzieć. Powiedz mi jakie były przesłanki do podpisania zacnego kontraktu temu "wybitnemu" grajkowi? Sam na żywo widziałem tego chłopaka jak całkiem nieźle sobie "poczynał" z innymi chłopakami. Widziałem także co prezentował w walce z mężczyznami. Na kontrakt seniorów w żaden sposób nie zasługuje. Dziękuje.

Wesoły Romek napisał(a):Wyświetl post
Wojtas, dla Ciebie to jest Pan Cupiał. Reszty bzdur komentować nie warto.
Buahahahaha. Mówisz o tym "Panu" co znudził się swoimi nowymi grabkami i rzucił je w ....u w piaskownicy dla kogoś żeby teraz je posprzątał, bo swoją polityką zrobił taki burdel, że cały piasek (vel kasa) wysypał za piaskownice? Daj spokój...

Czy tutaj na tym forum to są sami kibice ery Cupiała czy jak? Eh.... szkoda słów.
Ostatnio edytowane przez Styropian : 30.06.2015 o godz. 22:05.
Odpowiedz cytując