Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10464
Stary 30.06.2015, 20:06
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Czyli jak?
Chlopak (Stolarski) ma 19 lat, regularnie gra w reprezentacji U-19, cos tam pokopal na wypozyczeniu u kretow. W Lechii pewnie znowu pojdzie gdzies na wypozyczenie albo zostanie na rotacje. Ja bym go tak szybko nie skreslal.
Mimo wszystko chyba jednak nie tak to miało wyglądać po odejściu z Wisły.
Odpowiedz cytując