wiesniak842 napisał(a):

Czyli jak?
Chlopak (Stolarski) ma 19 lat, regularnie gra w reprezentacji U-19, cos tam pokopal na wypozyczeniu u kretow. W Lechii pewnie znowu pojdzie gdzies na wypozyczenie albo zostanie na rotacje. Ja bym go tak szybko nie skreslal.
|
Mimo wszystko chyba jednak nie tak to miało wyglądać po odejściu z Wisły.