Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71138
Stary 30.06.2015, 16:27
As napisał(a):Wyświetl post
Z Czekaja zapewne bylby juz w tym momencie conajmniej solidny obronca gdyby nie kontuzje. kiedy byl zdrowy to gral niezle jak na swoje niewielkie doswiadczenie. niestety ludzie pamietaja go z tych wystepow kiedy awaryjnie gral z urazem albo gdy byl swiezo po kontuzji.
Sam się denerwowałem na jego występy, ale skoro go trzymają i na niego stawiają, to musi być coś na rzeczy. Życzę Michałowi jak najlepiej, byle omijały go kontuzje.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując