As napisał(a):

|
Z Czekaja zapewne bylby juz w tym momencie conajmniej solidny obronca gdyby nie kontuzje. kiedy byl zdrowy to gral niezle jak na swoje niewielkie doswiadczenie. niestety ludzie pamietaja go z tych wystepow kiedy awaryjnie gral z urazem albo gdy byl swiezo po kontuzji.
|
Sam się denerwowałem na jego występy, ale skoro go trzymają i na niego stawiają, to musi być coś na rzeczy. Życzę Michałowi jak najlepiej, byle omijały go kontuzje.