Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71136
Stary 30.06.2015, 16:00
zim zum napisał(a):Wyświetl post
A jakie to wielkie tuzy sa u nas teraz w środku ? Niewiadoma Popović. Niewiadoma Crivelaro oraz przeciętny Uryga i ewentualnie wariant-nieporozumienie z Boguskim albo Jankowskim. Ot cały środek Wisły.
A to jak tak piszemy to jak wielka tuza w takim razie jest Przemek Lech
W ilu meczach go widziales,ile meczow z jego udzialem ogladales i czy jesteś w stanie go racjonalnie ocenic
Gaszynski na konferencji z Popovicem powiedział ze sztab szkoleniowy nie tylko pierwszego zespołu ale caly sztab juniorski ocenil poszczególnych piłkarzy i odstrzelich tych którzy wg. nich nie przekroczą pewnego poziomu...
Widocznie Lech znalazł się wśród nich.
Przypominam ze z 1 zespolem trenują Mordec oraz Gulczynski którzy tez graja w srodku pola i to na nich chyba sztab posawil.
Odpowiedz cytując