Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71135
Stary 30.06.2015, 15:42
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nie ma co przeginać w drugą stronę. Popović był gwiazdą pierwszej ligi, a przeciętny Uryga to jednak przeciętniak na poziomie ekstraklasy.

To podobnie jak z Zającem - "przeciętny" Boguski wciąga go jak na razie nosem. Wracając do niego - widać, że nie chodziło o pieniądze, tylko o strach przed konkurencją, ew. uroiło mu się, że w rok podbije ekstraklasę a potem już Juventus albo Chelsea. W obu przypadkach - dobrze się stało. Nie potrzeba nam kolesi słabych psychicznie albo takich, którym się gotuje pod kopułą. Taki Kuczak zrobił dobre wrażenie w sparingu głównie dlatego, bo się nie spalił i spokojnie trzymał poziom.


Michał to był podobno wielki talent, grał dużo w młodzieżówkach. W sumie - nie skreślałbym go jeszcze, wszyscy trenerzy Wisły (od Kulawika, przez Smudę po Moskala) coś w nim jednak widzą. Cudów się nie spodziewam, ale może coś jeszcze z niego będzie?

Największym wygranym transferu Zająca wydaje się Kuczak, chociaż nie jest powiedziane, że i tak nie wygryzłby go ze składu. Trzeba trzymać za chłopaka kciuki.
Z Czekaja zapewne bylby juz w tym momencie conajmniej solidny obronca gdyby nie kontuzje. kiedy byl zdrowy to gral niezle jak na swoje niewielkie doswiadczenie. niestety ludzie pamietaja go z tych wystepow kiedy awaryjnie gral z urazem albo gdy byl swiezo po kontuzji.
Odpowiedz cytując