brylant17 napisał(a):

Nasza gwiazdeczka Zajączek w Koronie adie
P.s Mam nadzieję,że wystarczy ci na żarcie,mieszkanie i wachę
|
No i krzyżyk na drogę. Wiązałem z nim nadzieje, ale widać że kolejnemu z naszych chłopaków się przewraca w dupie. Oby skończył jak Stolarski, płakać po nim nie będę