Wyświetl pojedynczy post
Reserve
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10460
Stary 30.06.2015, 15:19
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Nasza gwiazdeczka Zajączek w Koronie adie


P.s Mam nadzieję,że wystarczy ci na żarcie,mieszkanie i wachę
No i krzyżyk na drogę. Wiązałem z nim nadzieje, ale widać że kolejnemu z naszych chłopaków się przewraca w dupie. Oby skończył jak Stolarski, płakać po nim nie będę

Odpowiedz cytując