Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71134
Stary 30.06.2015, 15:15
zim zum napisał(a):Wyświetl post
A jakie to wielkie tuzy sa u nas teraz w środku ? Niewiadoma Popović. Niewiadoma Crivelaro oraz przeciętny Uryga i ewentualnie wariant-nieporozumienie z Boguskim albo Jankowskim. Ot cały środek Wisły.
Nie ma co przeginać w drugą stronę. Popović był gwiazdą pierwszej ligi, a przeciętny Uryga to jednak przeciętniak na poziomie ekstraklasy.

To podobnie jak z Zającem - "przeciętny" Boguski wciąga go jak na razie nosem. Wracając do niego - widać, że nie chodziło o pieniądze, tylko o strach przed konkurencją, ew. uroiło mu się, że w rok podbije ekstraklasę a potem już Juventus albo Chelsea. W obu przypadkach - dobrze się stało. Nie potrzeba nam kolesi słabych psychicznie albo takich, którym się gotuje pod kopułą. Taki Kuczak zrobił dobre wrażenie w sparingu głównie dlatego, bo się nie spalił i spokojnie trzymał poziom.

gdsmk napisał(a):Wyświetl post
Dziwi natomiast, że ciągną Czekaja, o którym ten sam człowiek powiedział, że wieloletnie zaniedbania szkoleniowe uniemożliwią mu skutecznie grę na wysokim poziomie ligowym.
Michał to był podobno wielki talent, grał dużo w młodzieżówkach. W sumie - nie skreślałbym go jeszcze, wszyscy trenerzy Wisły (od Kulawika, przez Smudę po Moskala) coś w nim jednak widzą. Cudów się nie spodziewam, ale może coś jeszcze z niego będzie?

Największym wygranym transferu Zająca wydaje się Kuczak, chociaż nie jest powiedziane, że i tak nie wygryzłby go ze składu. Trzeba trzymać za chłopaka kciuki.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 30.06.2015 o godz. 15:18.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując