As napisał(a):

|
Co nie do konca? Przeciez nawet strona z 90minut pktora przywolales otwierdza, ze gros wydatkow na szkolenie tego chlopaka wyiela na siebie Garbarnia. W mniejszym stopniu Wisla i Hutnik dlatego nie nadaje sie do tezy kolegi WhiteDoctor
|
ano to że nie wiadomo ile on u nas był jako trampkarz czy junior młodszy
to nie do końca