Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71119
Stary 30.06.2015, 11:50
emjot napisał(a):Wyświetl post
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=24442
chyba jednak nie do końca
Co nie do konca? Przeciez nawet strona z 90minut pktora przywolales otwierdza, ze gros wydatkow na szkolenie tego chlopaka wyiela na siebie Garbarnia. W mniejszym stopniu Wisla i Hutnik dlatego nie nadaje sie do tezy kolegi WhiteDoctor
Odpowiedz cytując