Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Kristoferson
Member
Od: 06.2015
Offline
#
71118
30.06.2015, 11:49
Myślałem, że żartujecie z tą Koroną i Tomkiem Zającem... przynajmniej będzie znał uczucie spadku z Ekstraklasy
Kristoferson
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kristoferson
Znajdź inne posty napisane przez Kristoferson