Matejas_ napisał(a):

|
Zając już oficjalnie w Kielcach i ch... mu w krzyż! Ostatnim sparingiem pokazał, że jest totalnym dnem! Nawet oglądając finałowy dwumecz w ubiegłym roku niczym się nie wykazał. Mam nadzieję, że Kuczaka podpiszą bo piłkarsko jest dwie klasy lepszy od "nowego Frankowskiego". Życzę mu piłkarskiej kariery na miarę Marcina Szałęgi!
|
Jak nie widziałeś to się nie wypowiadaj. bo kompromitujesz się na całego
Bo Zając był rok temu najlepszy na boisku.
ROK temu żeby było jasne.