Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71115
Stary 30.06.2015, 11:24
Matejas_ napisał(a):Wyświetl post
Zając już oficjalnie w Kielcach i ch... mu w krzyż! Ostatnim sparingiem pokazał, że jest totalnym dnem! Nawet oglądając finałowy dwumecz w ubiegłym roku niczym się nie wykazał. Mam nadzieję, że Kuczaka podpiszą bo piłkarsko jest dwie klasy lepszy od "nowego Frankowskiego". Życzę mu piłkarskiej kariery na miarę Marcina Szałęgi!
Jak nie widziałeś to się nie wypowiadaj. bo kompromitujesz się na całego
Bo Zając był rok temu najlepszy na boisku.
ROK temu żeby było jasne.
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując