|
Zając już oficjalnie w Kielcach i ch... mu w krzyż! Ostatnim sparingiem pokazał, że jest totalnym dnem! Nawet oglądając finałowy dwumecz w ubiegłym roku niczym się nie wykazał. Mam nadzieję, że Kuczaka podpiszą bo piłkarsko jest dwie klasy lepszy od "nowego Frankowskiego". Życzę mu piłkarskiej kariery na miarę Marcina Szałęgi!
|