zim zum napisał(a):

|
Buksa w sparingach jest podstawowym zawodnikiem Lechii i nawet gole strzela. Stolarski poszedł do Gdańska w złym momencie, bo akurat lada moment przyjechały 3 autokary wzmocnień. A codo Zająca, to jest takim samym kotem w worku jak gość ze spadkowicza z egzotycznej ligi. Tylko pytanie czemu jest problem dać dłuższy kontrakt swojemu, a obcemu do ręki daje się 3.
|
Wierze, ze Buksa jest utalentowany jednak jako, ze nie jest wychowankiem Wisly to nie pasuje do tezy podniesionej przez @whitedoctor, ze nie oplaca sie inwestowac w szkolenie.
A Zajac vs zagraniczny to tez akurat nie do konca sie zgadza poniewaz masz kogos kto jeszcze nic nie pokazal vs kogos ktos na poziomie seniorskim juz gra jakis czas.