Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71108
Stary 30.06.2015, 10:47
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Buksa w sparingach jest podstawowym zawodnikiem Lechii i nawet gole strzela. Stolarski poszedł do Gdańska w złym momencie, bo akurat lada moment przyjechały 3 autokary wzmocnień. A codo Zająca, to jest takim samym kotem w worku jak gość ze spadkowicza z egzotycznej ligi. Tylko pytanie czemu jest problem dać dłuższy kontrakt swojemu, a obcemu do ręki daje się 3.
Wierze, ze Buksa jest utalentowany jednak jako, ze nie jest wychowankiem Wisly to nie pasuje do tezy podniesionej przez @whitedoctor, ze nie oplaca sie inwestowac w szkolenie.

A Zajac vs zagraniczny to tez akurat nie do konca sie zgadza poniewaz masz kogos kto jeszcze nic nie pokazal vs kogos ktos na poziomie seniorskim juz gra jakis czas.
Odpowiedz cytując