Wyświetl pojedynczy post
Patryk_185
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71098
Stary 30.06.2015, 09:39
Stolarskiego bym nie porównywał z Zającem. Pójście do Korony to krzyżyk na drogę. Chłopak miał taką szansę na grę w klubie którym się wychował a spierdziela do wroga.

Ponoć zaważyło długość kontraktu. Wychodzi że chłopak nie wierzył chyba że coś przez rok pokaże w Wiśle skoro wybrał 2 lata w Koronie niż 1+3 u nas.


Odpowiedz cytując